Zapewnienie infrastruktury socjalnej jest podstawą działalności wielu firm. Mając to na uwadze przygotowaliśmy ofertę kontenerów socjalnych, które gwarantują odpowiednie warunki.

Szerokie możliwości tworzonych przez nas obiektów pozwalają na indywidualne podejście do realizacji każdego zamówienia, tak aby w pełni sprostało ono oczekiwaniom Klienta.

Zapewnić odpowiednie warunki

W ramach oferty kontenerów socjalnych wznosimy budynki o różnym przeznaczeniu, które mogą zawierać między innymi:

  • Toalety
  • Szatnie
  • Aneksy kuchenne
  • Stołówki

Co najważniejsze stosowana przez nas technologia jest łatwa w utrzymaniu i spełnia wszystkie wymogi stawiane przez Sanepid.

Zdajemy sobie sprawę, że jednym z najczęstszych problemów jest wilgoć, która pojawia się w każdy warunkach, dlatego gwarantujemy, że bardzo dużą uwagę kładziemy na prawidłowe uszczelnienie obiektów.

Skomponuj swój kontener socjalny

Uniwersalność zastosowanej technologii sprawia, że kontenery socjalne sprawdzają się w każdych warunkach. Obiekty spełniają swoją funkcję w przypadku lokalizacji tymczasowych jak i miejsc docelowych. Dzięki temu nasze kontenery idealnie sprawdzają się jako zaplecze socjalne na budowach oraz jako uzupełnienie istniejących już obiektów użytkowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy, że przygotowane przez nas realizacje spełniają wszelkie wymagania Klientów.

hand-bud.com.pl (173)
kontenery
kontenery
kontenery