Pod pojęciem kontenerów handlowych kryją się wszystkie lokale użytkowe, w których prowadzona jest sprzedaż. Proponowana przez nas technologia systemów przenośnych idealnie sprawdza się zarówno w przypadku punktów prasowych, sklepów odzieżowych jak i lokali gastronomicznych.

Wysoka jakość

Jednym z głównych czynników, który przyciąga potencjalnego Klienta jest wygląd lokalu. Zdając sobie z tego sprawę, podczas konstruowania kontenerów handlowych dbamy o ich estetyczny wygląd oraz najwyższą jakość wykonania. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały, których jakość sprawdziliśmy przez lata funkcjonowania naszej firmy.

Gwarantujemy, że obiekty powstałe na bazie systemów przenośnych są bardzo łatwe w utrzymaniu i przez wiele lat mogą służyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Pełne zaplecze sanitarne

Podczas prowadzenia działalności handlowej jednym z głównych problemów do rozwiązania jest zapewnienie odpowiedniego zaplecza sanitarnego, regulowanego najczęściej przez przepisy Sanepidu.

Mając to na uwadze przygotowaliśmy ofertę kontenerów handlowych, które wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, niezbędny do prowadzenia nie tylko lokali gastronomicznych. Nowoczesne rozwiązania oraz łatwość w utrzymania czystości sprawiają, że nasi Klienci nie mają problemu z otrzymaniem odpowiednich pozwoleń i koncesji.

W przypadku kontenerów handlowych świetnie sprawdzają się obiekty jedno oraz wielosegmentowe. Co najważniejsze jesteśmy w stanie dostosować wielkość obiektu do potrzeb Klienta, który wraz z rozwojem działalności może być w szybki sposób powiększony o kolejne pomieszczenia.

kontenery
hand-bud.com.pl (213)
Obraz 021
hand-bud.com.pl (257)