Bez względu na profil działalności firmy, podstawą do jej sprawnego funkcjonowania są powierzchnie biurowe. W celu zminimalizowania kosztów oraz czasu realizacji zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów biurowych.

Biuro sezonowe

Jedną z podstawowych zalet systemów segmentów przenośnych jest ich modularność i mobilność. W każdej chwili jesteśmy w stanie skomponować obiekt o dowolnych wymiarach oraz kształcie, który transportowany jest w wybrane miejsce docelowe. Cechy te sprawiają, że kontenery biurowe idealnie sprawdzają się na budowach oraz w branżach sezonowych. Nie bez znaczenia jest również wytrzymałość konstrukcji, która sprawdza się w każdych warunkach.

W tym przypadku warto zwrócić uwagę na naszą ofertę dzierżawy segmentów, dzięki której nie ma konieczności konstruowania nowych obiektów. Posiadamy gotowe kontenery biurowe, których wyposażenie dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Biuro na stałe

Nie zawsze kontenery biurowe traktowane są jedynie jako tymczasowe rozwiązanie. Solidność wykonania oraz wysoka estetyka sprawiają, że Klienci coraz częściej decydują się na systemy przenośne w przypadku głównej siedziby firmy.

Również w tym przypadku główną rolę odgrywa niski koszt realizacji oraz modularność. Używana przez nas technologia pozwala na dowolny układ obiektu. Mamy doświadczenie w konstruowaniu budynków jedno oraz wielopoziomowych.

Wznoszone przez nas obiekty na bazie kontenerów biurowych mogą zawierać dowolną ilość pomieszczeń o zróżnicowanej funkcjonalności:

  • pomieszczenia biurowe

  • szatnie

  • aneks kuchenny

  • jadalnia

  • toaleta

  • archiwum

Co najważniejsze za pomocą kontenerów biurowych jesteśmy w stanie dostosować wielkość obiektu do potrzeb Klienta, który wraz z rozwojem firmy może być w szybki sposób powiększony o kolejne pomieszczenia.

kryspinow k. krakowa (1)
kontenery
belchatow 01-2007 montaz . (8)
kontener biurowy